Święta tuż tuż, czy zdążymy?

Podaruj pełny talerz na Święta

Zaproś dziecko do świątecznego stołu!
uzbieranych:
2 860 zł
potrzebujemy:
17 000 zł

Dla niektórych dzieci w Kasisi będzie to pierwsze Boże Narodzenie, spędzone w gronie życzliwych im osób. Tutaj nigdy więcej nie zaznają głodu, przemocy czy braku opieki medycznej. Tutaj jest ich nowy Dom, który wita je z otwartymi ramionami.

Ale nawet kochający Dom ma wydatki, które mogą okazać się ponad jego siły. Siostry od lat starają się organizować bożonarodzeniowe przyjęcie. Chcemy, żeby przyjemności choć w ten jeden dzień naprawdę było mnóstwo, by każde z naszych dzieci dostało prezent. By żaden talerz nie był pusty.

A Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko. 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Już ruszyliśmy mu na pomoc i po cichutku przygotowujemy prezenty dla dzieci. Póki co mamy podarunki dla przedszkolaków, ale do obdarowania pozostaje jeszcze prawie całe Kasisi. Koszt całego świątecznego przyjęcia to 17 000 zł.  Jeszcze parę lat temu takie niespodzianki były nierealne. Dziś, dzięki Wam, wiemy, że mamy szansę spełnić marzenia dzieci!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł