Szkoło, Świętuj z Nami

Zbiórka z okazji
święta Twojej Szkoły

zaplanuj

wydarzenie
dla Szkoły

Jeśli uważasz, że Twoja szkoła daje okazję do podarowania uśmiechu, zdrowia i edukacji dzieciom w Zambii, zgarnij naszą puszkę i zobacz, jak napełnia się najpiękniejszym prezentem na świecie. Wystarczy się zgłosić, puszkę prześlemy prosto pod podany adres!

Zaangażuj dzieci do wspólnego robienia dobra!

zobacz

Jak zgłosić szkołę

Aby stworzyć własną zbiórkę i zacząć świętować z nami, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany w formularzu adres korespondencji w ciągu 14 dni wysłana zostanie Twoja puszka.

To święto Twojej szkoły – dlatego możesz wybrać dowolny cel. Czy będzie to zapełnienie kasiskiej spiżarni, podarowanie edukacji czy remont w Kasisi? A może uczniowie i nauczyciele zechcą podarować wybranemu dziecku rok opieki?

Nie musisz odsyłać nam puszki. Wystarczy że przekazując uzbierane środki, wskażesz w tytule przelewu wybrany cel z dopiskiem „Świętuj z Nami”.

01
Wypełnij formularz
02
POCZEKAJ NA
POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA
03
ODBIERZ PUSZKĘ NA DAROWIZNY
Ważne, by zgłosić się przynajmniej na dwa tygodnie przed planowaną uroczystością.

Jak wesprzeć dzieciaki z Kasisi?

Zabrane pieniądze wpłać na podany niżej numer konta z tytułem przelewu „Świętuj z nami – darowizna”

Numer konta: Bank BZWBK: 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122
kod SWIFT: WBKPPLPP

Przy przelewach z zagranicy należy wpisać numer rachunku w formacie IBAN (tzn. z dopiskiem z przodu PL):
PL 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Pomóż nam ratować dzieci z Kasisi!

Anastasia miała zaledwie kilka miesięcy, kiedy trafiła do Kasisi – skrajnie niedożywiona i bez sił, by walczyć o życie. Dziś rośnie, śmieje się i nadrabia stracony czas. Gift, maleńki chłopiec z bijącym niespokojnie sercem, znalazł tu dom i opiekę medyczną, która uratowała mu życie. Felix i Moses, żyjąc z anemią sierpowatą, mogą się bawić i uczyć bez strachu – dzięki regularnym badaniom i szybkim reakcjom lekarzy.

Wspólnym mianownikiem ich historii jest laboratorium – miejsce, w którym zapadają decyzje ratujące życie. To tam badamy próbki, szukamy przyczyn gorączki, sprawdzamy skuteczność leczenia.

Dziś chcemy, by to serce Kasisi biło jeszcze mocniej. Planujemy rozbudować laboratorium i wyposażyć je w nowoczesny sprzęt, by diagnozy były szybsze, dokładniejsze i stawiane tu, na miejscu. To szansa, że decyzja o leczeniu zapadnie w godzinę, a nie w kilka dni.

Dzieci w Kasisi codziennie powierzają nam swoje zdrowie i życie. Pomóż im odzyskać dzieciństwo bez strachu – wesprzyj budowę laboratorium, które ratuje życie.

uzbieranych:
160 889 zł
potrzebujemy:
149 000 zł