• ODWIEDŹ NAS NA:

Zmiana regulaminu projektu Rozpieszczalnik Kasisi

Szanowni Państwo, informujemy, że zmianie ulega regulamin projektu Rozpieszczalnik Kasisi. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem, który wchodzi w życie z dniem 06.06.2017r.

Zmiana Regulaminu projektu Spiżarnia dla Kasisi

Szanowni Państwo, informujemy, że zmianie ulega regulamin projektu Spiżarnia dla Kasisi. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem, który wchodzi w życie z dniem 24.05.2017r.

Dom Miłosierdzia (House of Mercy), ufundowany przez Was i papieża Franciszka - poświęcony i otwarty!

Ależ to było święto! Uroczysta Msza Święta a po niej zwiedzanie DOMU. Zobaczcie jak fantastycznie wygląda!

Nowe dzieci w Kasisi! Witamy!

W okresie Świąt Wielkanocnych trafiło do Kasisi czworo nowych dzieci. Czekają na adopcję, poznajcie ich historie!

Kolejny prezent dla Placówek Partnerskich z Kasisi!

Prezenty niespodzianki otrzymują zwycięzcy ubiegłorocznej edycji „Ozłacamy Kasisi”, w którym główną nagrodą było roczne partnerstwo z Kasisi.

Wielkanoc w Kasisi

Wielkanoc w Kasisi była bardzo intensywna..!

Coś specjalnie dla ciebie

Bądż na bieżąco z Fundacją Kasisi!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje o tym, co dzieje się w Kasisi i Dobrej Fabryce. Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów, jakie nowe atrakcje czekają na Was w Afrykańskim Targu. Dołącz już teraz a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

• Wysyłka
      raz w miesiącu
    • Możliwość wypisania się w dowolnej chwili

Podaj swój adres e-mail