moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
nasi najważniejsi mieszkańcy

BEJBIKI

spełnij marzenie maluchów

Adoptuj
dziecko

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Wierzymy więc, że rodziny adopcyjne naszych dzieciaków będą bardzo liczne, żeby było z kim dzielić szczęście, pomnażając je w ten sposób, by starczyło go dla wszystkich.

Na profilu dziecka dowiesz się więcej o nim samym, obejrzysz jego galerię zdjęć, będziesz mógł przeczytać, co aktualnie u niego słychać. Zobaczysz też wirtualny album rodzinny ze zdjęciami osób, które zdecydowały się na jego adopcję. Tam czeka miejsce także dla Ciebie.

Sortuj:
Wybierz
Wybierz kategorię
Wybierz

Agatha 1 l

Gdy los okrutnie doświadczył jej mamę chorobą, malutka wtedy jeszcze Agatha stanęła w progu Kasisi. Każdego dnia otrzymuje tutaj dużo miłości, a jej mama może być o nią spokojna.

67

Anastasia 3 l

Gdy Anastasia trafiła do Kasisi, miała zaledwie 9 dni. Choć los był dla niej okrutny, znalazła opiekę, miłość i wsparcie wśród naszych sióstr i personelu.

33

Andrew 1 l

Gdy Andrew trafił do nas, miał zaledwie miesiąc. Jego mama, zmagając się z poważną chorobą, znalazła się w szpitalu, pozostawiając małego bez opieki. Tata, choć bardzo chciał, nie był w stanie zając się synem.

32

Angel 10 m

Porzucona przez mamę, trafiła do nas jako kilkunastodniowe niemowlę. Dziewczyna, która wydała ją na świat, sama jest jeszcze dzieckiem. Została okrutnie skrzywdzona. Nie była w stanie pokochać swojej córki.

51

Arthur 3 l

Jest w Kasisi ze swoim młodszym bratem, Jonathanem. Ich matka trafiła do więzienia. Bardzo prosiła, aby jej dzieci znalazły się właśnie w naszym DOMU. Kobieta regularnie dzwoni i pyta jak się mają jej synowie.

29

Asenati Chabu 3 l

Ma trudną sytuację rodzinną. Jej tata, dla dobra Asenati Chabu i pozostałych córek, musiał poprosić o wsparcie. Wierzymy, że kiedyś znowu będą wszyscy razem.

21

Augustine 3 l

Zanim trafił do Kasisi, jego życie naznaczone było cierpieniem i strachem. Wszystko dlatego, że ludzie, którzy wydali go na świat nie dorośli do bycia kochającymi, opiekuńczymi rodzicami.

25

Beauty Beatrice 1 l

Trafiła do Kasisi z ulicy.

36

Blessing 3 l

Żyła z matką na ulicy.

35

Blessing Mapalo 2 l

Dziewczynka jest niewidoma. W Kasisi dostanie wszystko czego będzie potrzebowała.

44

Charles 2 l

Dziecko ulicy, wykorzystywany do żebrania.

30

Christopher 1 l

Był wykorzystywany do żebrania na ulicy.

26
odkryj pozostałe grupy

poznaj
innych

Jeśli chcesz osobiście znaleźć swoje dziecko i dołączyć do jego rodziny adopcyjnej, otaczając je comiesięczną opieką materialną, poniżej znajdziesz trzy grupy, na które ze względu na wiek podzielone są nasze dzieci.

Gdy wybierzesz jedną z nich, przekierujemy Cię do strony z indywidualnymi profilami dzieci. Poznawszy każde z nich, zdecydujesz, czyją rodzinę adopcyjną chcesz powiększyć.

Przedszkolaki

Już nie maluchy, ale nadal potrzebują dużo troski i miłości! Sprawdź, co możesz dla nich zrobić.

uczniowie

Pomóż najstarszym podopiecznym Kasisi! Odwiedź profile uczniów, a potem wesprzyj ich edukację i codzienne życie.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!
Wesprzyj

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.
Wesprzyj

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!
Wesprzyj

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!
Wesprzyj

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.
Wesprzyj
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł