nasi najważniejsi mieszkańcy

PRZEDSZKOLAKI

spełnij marzenie przedszkolaków

Adoptuj
dziecko

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Wierzymy więc, że rodziny adopcyjne naszych dzieciaków będą bardzo liczne, żeby było z kim dzielić szczęście, pomnażając je w ten sposób, by starczyło go dla wszystkich.

Na profilu dziecka dowiesz się więcej o nim samym, obejrzysz jego galerię zdjęć, będziesz mógł przeczytać, co aktualnie u niego słychać. Zobaczysz też wirtualny album rodzinny ze zdjęciami osób, które zdecydowały się na jego adopcję. Tam czeka miejsce także dla Ciebie.

Sortuj:
Wybierz
Wybierz kategorię
Wybierz

Aaron 6 l

Trafił do Kasisi, ponieważ jego mama zmarła, a ojciec został sam z trojgiem dzieci. Aaron ma porażenie mózgowe. Pomimo swojej fizycznej niemocy, emanuje niezwykłą siłą ducha. W Kasisi, otoczony opieką i miłością, otwiera swe serce na świat pełen możliwości.

25

Abraham 4 l

Przebył długą podróż, by dotrzeć do Kasisi. W DOMU, w którym znalazł schronienie i nadzieję na lepsze jutro, czuje się szczęśliwy. 26

Abram 5 l

Od pierwszych chwil swojego życia musiał radzić sobie bez ciepła i troski, które powinny być mu zapewnione. W Kasisi otrzymał dużo miłości oraz bezpieczne schronienie. 

 

27

Adamson 6 l

W Kasisi jego życie, które rozpoczęło się od opuszczenia i samotności, przekształciło się w opowieść o nadziei, odrodzeniu i nowych początkach.

20

Augustine 4 l

Zanim trafił do Kasisi, jego życie naznaczone było cierpieniem i strachem. Wszystko dlatego, że ludzie, którzy wydali go na świat, nie dorośli do bycia kochającymi, opiekuńczymi rodzicami.

26

Banji 5 l

Jej historia jest opowieścią o trosce i wspólnotowej solidarności. Matka dziewczynki, borykająca się z trudnościami psychicznymi, nie mogła zapewnić jej odpowiedniej opieki i wsparcia. To dzięki zaangażowaniu troskliwych ludzi z jej wioski, Banji znalazła swoje miejsce w Kasisi.

19

Bibiana 5 l

Przyjęliśmy Bibianę pod swój dach, gdy miała jeden dzień. Matka, która z powodu ciężkiej choroby nie mogła się nią zająć, znalazła dla niej bezpieczne miejsce. Kasisi jest jej pierwszym domem.

20

Blessing 6 l

Trafiła do Kasisi razem ze starszą siostrą.

25

Chola 5 l

Przebył bardzo długa drogę, żeby dotrzeć do Kasisi.

20

Dorcas 4 l

Jest w Kasisi z młodszym rodzeństwem. Jej mama choruje.

26

Edmund 6 l

Mieszka u swojej cioci, którą nazywa mamą. Wciąż otrzymuje wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”.

31

Elvis 4 l

Mieszka ze swoją babcią. Wciąż pozostaje w projekcie „Adoptuj z sercem”.

23
odkryj pozostałe grupy

poznaj
innych

Jeśli chcesz osobiście znaleźć swoje dziecko i dołączyć do jego rodziny adopcyjnej, otaczając je comiesięczną opieką materialną, poniżej znajdziesz trzy grupy, na które ze względu na wiek podzielone są nasze dzieci.

Gdy wybierzesz jedną z nich, przekierujemy Cię do strony z indywidualnymi profilami dzieci. Poznawszy każde z nich, zdecydujesz, czyją rodzinę adopcyjną chcesz powiększyć.

Bejbiki

Oto najmłodsi mieszkańcy Kasisi! Sprawdź profile maluchów i dowiedz się, jak możesz im pomóc. Bejbiki czekają na Twoją adopcję!

uczniowie

Pomóż najstarszym podopiecznym Kasisi! Odwiedź profile uczniów, a potem wesprzyj ich edukację i codzienne życie.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!
Wesprzyj

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.
Wesprzyj

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!
Wesprzyj

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!
Wesprzyj

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.
Wesprzyj
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł