moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

10 Lat Zmian w Kasisi: Wielkie Podziękowania za Wasze Wsparcie

Data dodania: 31.12.2023

10 lat temu nasze stałe, miesięczne wsparcie dla Kasisi zaczynaliśmy od 2000 USD. Choć potrzeb było mnóstwo, tylko tyle mogliśmy jako raczkująca jeszcze wtedy fundacja. Naszym marzeniem było, by kiedyś każdemu z dzieci dać to, czego potrzebuje, ratować, leczyć, karmić, wyposażać w dobrą edukację i wysyłać w pewną przyszłość.

Dzięki Wam nasze marzenie się spełnia! Dziś przelewamy do Kasisi 40 000 USD miesięcznie, fundujemy dzieciakom dobre szkoły, najlepszym również zagraniczne studia. Nie brakuje na diagnostykę i zdrową, smaczną dietę. Marzymy jednak dalej!

Chcielibyśmy, by w kolejnym roku nikomu nie odmawiać pomocy, by tak jak dotąd ten najlepszy Dom Dziecka w Kasisi i najszczęśliwsze miejsce po drugiej stronie równika, wciąż miało tyle samo powodów do uśmiechu. By czuli się bezpieczni.

Zapewniliśmy Siostry i dzieci, że chcemy się tu zadomowić i dbać o Kasisi jak o własny DOM. Wspierać regularnie, co miesiąc, budując wśród Sióstr i dzieci poczucie stabilności i bezpieczeństwa. To wszystko dzieje się dzięki Adopcji z Sercem, czyli dzięki Wam!

W mijającym roku rodzice adopcyjni przekazali na rachunek Kasisi za naszym pośrednictwem 1 513 312,68 złotych!!! To ogromne wsparcie! Dziękujemy!

Na koniec – informacja praktyczna. Każda darowizna może być odliczona od podatku. Szczegółowa instrukcja, jak i co wpisać do PIT-a tuż po Nowym Roku, będzie dostępna na naszej stronie internetowej wraz z pomocnym programem do rozliczania i składania deklaracji podatkowych.

W Nowym Roku życzymy Wam z całego serca samych jasnych dni. Mniej zmartwień, dużo zdrowia i powodów do radości. I tego, byście doświadczali w swoim życiu tyle dobra, ile dajecie go innym. Obiecujemy też, że w Nowym Roku będziemy starali się zrobić wszystko, byście byli jak najbliżej Kasisi i mieli z Domem jak najlepszy kontakt.

Mateusz Gasiński

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł