Adopcja z Sercem: Uśmiech Beatrice jest dla Was

Data dodania: 13.12.2022
Beatrice przyszła do nas na początku grudnia. Ma 6 miesięcy i rozbrajający uśmiech. Próżno czekać na jej łzy czy niezadowolenie. Tak wygląda dziecko, które w końcu czuje się bezpiecznie.
Beatrice do niedawana cieszyła się zwykłym-dobrym życiem w szczęśliwej rodzinie. Wszystko zmieniło się, w jednej chwili. Ktoś z niewiadomych powodów podpalił ich dom. Rodzice Beatrice zostali bezdomni, żyją pod drzewem przy stacji autobusowej. Mają siedmioro dzieci. Dla najmłodszych z nich poprosili nas o schronienie, dopóki nie znajdą nowego domu.
Teraz dla Beatrice i jej rodzeństwa to Kasisi jest domem, a ramiona sióstr i mamies zastępują matczyne objęcia. Mamy nadzieję, że dzieciaki wrócą do rodziców najszybciej jak to możliwe. Jednak teraz nie poradzą sobie bez Was.
A ten uśmiech jest dziś dla Was – każdego, kto zechce dziś mocno przytulić Beatrice i otoczyć ją na długo kokonem miłosci i bezpieczeństwa.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł