moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Adopcja z Sercem: Uśmiech Beatrice jest dla Was

Data dodania: 13.12.2022
Beatrice przyszła do nas na początku grudnia. Ma 6 miesięcy i rozbrajający uśmiech. Próżno czekać na jej łzy czy niezadowolenie. Tak wygląda dziecko, które w końcu czuje się bezpiecznie.
Beatrice do niedawana cieszyła się zwykłym-dobrym życiem w szczęśliwej rodzinie. Wszystko zmieniło się, w jednej chwili. Ktoś z niewiadomych powodów podpalił ich dom. Rodzice Beatrice zostali bezdomni, żyją pod drzewem przy stacji autobusowej. Mają siedmioro dzieci. Dla najmłodszych z nich poprosili nas o schronienie, dopóki nie znajdą nowego domu.
Teraz dla Beatrice i jej rodzeństwa to Kasisi jest domem, a ramiona sióstr i mamies zastępują matczyne objęcia. Mamy nadzieję, że dzieciaki wrócą do rodziców najszybciej jak to możliwe. Jednak teraz nie poradzą sobie bez Was.
A ten uśmiech jest dziś dla Was – każdego, kto zechce dziś mocno przytulić Beatrice i otoczyć ją na długo kokonem miłosci i bezpieczeństwa.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł