moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Adopcja z sercem: Zaopiekuj się Calebem, Faith i Misheckiem

Data dodania: 03.12.2022
Na świecie znów brakło miejsca dla trójki wspaniałych dzieci. Na szczęście jest Kasisi. Nasz dom dla dzieci. Wszystkich dzieci.
Calebe, Faith i Misheck to rodzeństwo. Ich kłopoty zaczęły się po śmierci taty, głównego żywiciela rodziny. Dzieci przerwały naukę. Chwilę później problemem stało się też utrzymanie domu. W końcu stracili wszystko. Zgodnie z zambijską tradycją mama pojechała szukać schronienia u rodziny męża. Nie otrzymała jednak żadnego wsparcia. Kobieta wiedząc, że znalazła się w sytuacji bez wyjścia, udała się do opieki społecznej i poprosiła o pomoc.
Dzieci są już w Kasisi. Wróciły do szkoły. Są bezpieczne. Nie miały dotąd wielu przychylnych sobie ludzi. Wierzymy, że znajdą ich dziś wśród Was. Adopcja z Sercem to najlepszy sposób na to, by spełnić marzenie dziecka o posiadaniu rodziny, bezpiecznym, szczęśliwym dzieciństwie. Dołącz do nas. Zaopiekuj się jednym z naszych nowych domowników. Odległość przestanie mieć znaczenie.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł