Alarm w Kasisi: James, ambulans i nasza wspólna misja ratowania życia.

Data dodania: 01.10.2023

Nasz kochany dwulatek, James, jest właśnie w drodze do szpitala. Po południu zaczął mieć problemy z oddychaniem, a jego stan szybko się pogarszał. W końcu nie mógł sobie poradzić bez tlenu i interwencji lekarza, który przygotował małego pacjenta do drogi na izbę przyjęć szpitala w Lusace.
James trafił do nas, mając niecałe dwa miesiące. To czas, kiedy dziecko powinno podnosić główkę, ale maluch nie radził sobie z tym zadaniem. Prócz porażenia mózgowego z każdym tygodniem na jaw wychodziły kolejne problemy – wydawałoby się, że nie do pokonania. Siostry dobrze wiedzą, że cuda się zdarzają. Czasem trzeba im tylko trochę pomóc. Piszemy „trochę“, ale wysiłek był tytaniczny – cierpliwie, dzień po dniu, James stawał się coraz silniejszy. Nie tylko podnosił głowę, ale zaczął siadać. Niestety, miewa też poważne kryzysy.
Dzięki Wam możemy tu w takich sytuacjach reagować naprawdę szybko. Dzięki Wam mamy ambulans, którym bezpiecznie możemy dowieźć do szpitala dzieci w trudnym stanie. I wiemy, że zawsze w takich sytuacjach możemy na Was liczyć i prosić o wsparcie naszego Oddziału Ratunkowego, dzięki któremu możemy ratować życie naszych małych domowników.
Bardzo Was tu w Kasisi dziś potrzebujemy!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł