moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Amanda to dziecko szczęścia

Data dodania: 25.07.2023
Amanda to dziecko szczęścia. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Kocha ludzi. Cieszy się, gdy ktoś ją przytuli, pogłaszcze po buzi, czy po prostu potrzyma za rękę. Jesteśmy przekonani, że gdyby uwolniła się ze swojego chorego ciała, skakałaby, tańczyła, śpiewała na cały głos, biegała po łące, zbierała kwiatki, rozmawiała z ptakami i przytuliła każdego napotkanego na drodze człowieka. Taka nasza Ania z Zielonego Wzgórza.
Ogranicza ją jednak chore ciało. Ta piękna dusza tylko dlatego nie może zrobić tych wszystkich wspaniałych, pięknych rzeczy. Ale Amanda i tak nie przestaje się uśmiechać, jakby chciała nam powiedzieć: ja i tak kocham swoje życie, jestem za nie wdzięczna i póki mogę, będę się uśmiechała. Będę cieszyła się życiem ile się da.
Taka właśnie jest nasza kochana gwiazda. Gdyby można było dostać Oscara za uśmiech, to nie mamy wątpliwości do kogo trafiłaby statuetka.
Martwimy się, ponieważ Amanda coraz słabiej oddycha. Ma poważnie skrzywiony kręgosłup, co sprawia, że jedno płuco w ogóle już nie pracuje. Drugie pracuje coraz słabiej. Gdyby nie codzienne rehabilitacje, być może dziewczynka byłaby w dużo gorszym stanie. Pamiętajcie, że tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy jej pomóc. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy patrzeć na ten piękny uśmiech!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł