moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Annie Grace awansowała, pomoc żywnościowa dotarła, a sowa odleciała

Data dodania: 21.01.2020

Co nowego w Kasisi? Otóż Annie Grace właśnie dostała ważny awans. Oddelegowano ją z grupy bejbików do przedszkolaków. Gratulujemy!!! Wszystko wskazuje na to, że szeregowy przedszkolak to jeszcze nie jest spełnienie jej marzeń i mamy nową kandydatkę na liderkę.

Dzięki Waszej wspaniałej odpowiedzi na naszą zeszłotygodniową specjalną akcję zbiórkową na rzecz najuboższych mieszkańców okolicznych wiosek, którzy przez długotrwałe susze znaleźli się w dramatycznej sytuacji, dostarczamy racje żywnościowe kolejnym potrzebującym. Trudno im w słowach wyrazić wdzięczność, ale wiedzcie jedno, nakarmiliście ludzi, dla których od tygodni największym zmartwieniem było to, czy uda im się zjeść choć jeden posiłek dziennie.

Ostatnia wiadomość jest taka, że uratowana przed walecznymi psami mała sowa już odleciała za swoją mamą. Dziewczynkom z House of Mercy zostały wspomnienia i satysfakcja ze zdanej na piątkę lekcji pomagania słabszym.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł