moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

Data dodania: 11.02.2022

Takie cuda tylko w Kasisi! Nie minął dzień, od kiedy podzieliliśmy się z Wami marzeniem o wyposażeniu sali sensorycznej w naszym zambijskim domu dziecka, a już mamy pełną kwotę zbiórki! Jesteście niezwykli! Dziś nisko kłaniamy się przede wszystkim pani Katarzynie, która nie chciała, byśmy czekali z realizacją projektu ani chwili dłużej.

Zbiórka oczywiście jeszcze działa i każdy, kto chciałby mieć swój udział w tym, by odpowiedzieć na potrzeby rozwojowe naszych dzieci, wciąż może ją zasilić. Każdy dodatkowy grosz powędruje do Kasisi w postaci kolejnych zabawek sensorycznych!

W imieniu naszych dzieciaków! Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 330 zł
potrzebujemy:
10 000 zł