Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

Data dodania: 11.02.2022

Takie cuda tylko w Kasisi! Nie minął dzień, od kiedy podzieliliśmy się z Wami marzeniem o wyposażeniu sali sensorycznej w naszym zambijskim domu dziecka, a już mamy pełną kwotę zbiórki! Jesteście niezwykli! Dziś nisko kłaniamy się przede wszystkim pani Katarzynie, która nie chciała, byśmy czekali z realizacją projektu ani chwili dłużej.

Zbiórka oczywiście jeszcze działa i każdy, kto chciałby mieć swój udział w tym, by odpowiedzieć na potrzeby rozwojowe naszych dzieci, wciąż może ją zasilić. Każdy dodatkowy grosz powędruje do Kasisi w postaci kolejnych zabawek sensorycznych!

W imieniu naszych dzieciaków! Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł