moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

Data dodania: 11.02.2022

Takie cuda tylko w Kasisi! Nie minął dzień, od kiedy podzieliliśmy się z Wami marzeniem o wyposażeniu sali sensorycznej w naszym zambijskim domu dziecka, a już mamy pełną kwotę zbiórki! Jesteście niezwykli! Dziś nisko kłaniamy się przede wszystkim pani Katarzynie, która nie chciała, byśmy czekali z realizacją projektu ani chwili dłużej.

Zbiórka oczywiście jeszcze działa i każdy, kto chciałby mieć swój udział w tym, by odpowiedzieć na potrzeby rozwojowe naszych dzieci, wciąż może ją zasilić. Każdy dodatkowy grosz powędruje do Kasisi w postaci kolejnych zabawek sensorycznych!

W imieniu naszych dzieciaków! Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 387 zł
potrzebujemy:
4 950 zł