moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Bejbiki robią obchód

Data dodania: 03.03.2023
W Kasisi od rana słychać tupot małych stópek. To bejbiki robią obchód. Sprawdzają, czy wszyscy już wstali i porządnie umyli zęby.
Gdy już dopilnują, żeby wszystko było tak jak trzeba, biegną na pożywne śniadanie, bo przecież muszą mieć energię, tyle jeszcze ważnych obowiązków przed nimi.
Po posiłku, należy się trochę poruszać, dlatego kolejnym punktem dnia jest zabawa na yardzie. A gdy pojawi się jakiś wolontariusz, to wtedy trzeba się trochę poprzytulać.
Ciężkie życie mają ci nasi milusińscy. Tyle obowiązków, tyle rzeczy do dopilnowania, ale powiemy Wam w sekrecie, że oni to bardzo lubią, a szczególnie PRZYTULASY.
A jakie Wy macie plany na dzisiejszy dzień? Może planujecie jakieś zakupy? Możemy polecić Wam naprawdę, świetny, sprawdzony sklep. Zapraszamy na Zakupy do Kasisi.
Dziś kasę obsługuje Abraham, kurczaki waży Natasha, a wszystko dla Was z ogromnym uśmiechem pakuje Jacob.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł