Bejbiki robią obchód

Data dodania: 03.03.2023
W Kasisi od rana słychać tupot małych stópek. To bejbiki robią obchód. Sprawdzają, czy wszyscy już wstali i porządnie umyli zęby.
Gdy już dopilnują, żeby wszystko było tak jak trzeba, biegną na pożywne śniadanie, bo przecież muszą mieć energię, tyle jeszcze ważnych obowiązków przed nimi.
Po posiłku, należy się trochę poruszać, dlatego kolejnym punktem dnia jest zabawa na yardzie. A gdy pojawi się jakiś wolontariusz, to wtedy trzeba się trochę poprzytulać.
Ciężkie życie mają ci nasi milusińscy. Tyle obowiązków, tyle rzeczy do dopilnowania, ale powiemy Wam w sekrecie, że oni to bardzo lubią, a szczególnie PRZYTULASY.
A jakie Wy macie plany na dzisiejszy dzień? Może planujecie jakieś zakupy? Możemy polecić Wam naprawdę, świetny, sprawdzony sklep. Zapraszamy na Zakupy do Kasisi.
Dziś kasę obsługuje Abraham, kurczaki waży Natasha, a wszystko dla Was z ogromnym uśmiechem pakuje Jacob.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!