Blessing ma da Was wspaniałe wieści

Data dodania: 15.08.2022

Dziś mamy dla Was coś niesamowitego. Gotowi?

Czy poznajecie małą Blessing, która z tak dużą werwą gra na cymbałkach? Czy zauważacie jeden ważny szczegół?

Mała naprawdę widzi na jedno oczko! Przypominamy – to Wy sfinansowaliście czerwcową operację, która znacznie poprawiła wzrok w jednym oku dziewczynki. A przecież kiedy trafiła do Domu myśleliśmy, że jest zupełnie niewidoma. Upór Wasz i sióstr w Kasisi sprawił, że Blessing dostała fachową pomoc. Każdemu z Was chcielibyśmy podziękować – i rodzicom adopcyjnym Blessing, i wszystkim tym, którzy finansowali badania naszych podopiecznych. Bez Waszego wsparcia nic byśmy nie zdziałali.

Czy namówimy Was dziś na jeszcze jeden mały drobiazg? Zajrzyjcie dziś do Blessing i podarujcie jej butelkę ulubionego mleka albo skromną przytulankę, a ona – jak zwykle – odwdzięczy się Wam najpiękniejszym na świecie uśmiechem.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł