moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Boyd już po operacji

Data dodania: 24.09.2020
Nasz bohater – Boyd jest już po operacji wycięcia migdałków i pomału zaczyna dochodzić do siebie w szpitalu.
Jak tylko się wybudził, czekały na niego siostry ze sporą dostawą lodów, których jedzenie zalecił lekarz. Lody jeszcze nie cieszą i nie smakują tak jak zawsze, a gardło boli przy mówieniu, ale wierzymy, że za kilka dni chłopiec poczuje się lepiej.
Dziękujemy Wam za wsparcie, za każdą modlitwę i ciepłą myśl! Dla Boyda sama świadomość tego, że dzięki Wam ma DOM, w którym jest kochany i zadbany, że wszyscy tam na niego czekają, że tyle osób o nim wie, tuli go nawet na odległość, że ciepło o nim myślą i modlą się za niego, znaczy WSZYSTKO
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł