moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Boyd już po operacji

Data dodania: 24.09.2020
Nasz bohater – Boyd jest już po operacji wycięcia migdałków i pomału zaczyna dochodzić do siebie w szpitalu.
Jak tylko się wybudził, czekały na niego siostry ze sporą dostawą lodów, których jedzenie zalecił lekarz. Lody jeszcze nie cieszą i nie smakują tak jak zawsze, a gardło boli przy mówieniu, ale wierzymy, że za kilka dni chłopiec poczuje się lepiej.
Dziękujemy Wam za wsparcie, za każdą modlitwę i ciepłą myśl! Dla Boyda sama świadomość tego, że dzięki Wam ma DOM, w którym jest kochany i zadbany, że wszyscy tam na niego czekają, że tyle osób o nim wie, tuli go nawet na odległość, że ciepło o nim myślą i modlą się za niego, znaczy WSZYSTKO
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł