moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Chodźcie, coś zmalujemy!

Data dodania: 12.12.2022

Chodźcie, coś zmalujemy!

W Kasisi mówi się tak co tydzień, ale to nie powód do zmartwień. Każda sobota to dzień rozwijania talentów malarskich, ponieważ do naszego Domu na warsztaty przyjeżdża nie byle kto, a sam Patrick Mumba – znany zambijski artysta malarz.

A dzieciaki, jak widzicie, kochają malarstwo. Nie ma mowy o oderwaniu żadnego z nich od płótna i farb, nawet nie namówiłyśmy ich na uśmiechnięcie się do zdjęcia. 100% uwagi na tworzeniu małych dzieł.

Dzieciaki spędzają czas na rozwijaniu wrażliwości artystycznej, a my po cichu planujemy Święta. Na naszej stronie działa zbiórka, która pomoże małym i większym artystom (a w Kasisi jest nim każdy!) przeżyć wspaniałe Święta Bożego Narodzenia. To jak, zmalujecie z nami najfajniejszą imprezę w tym roku?

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł