moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Chodźcie, coś zmalujemy!

Data dodania: 12.12.2022

Chodźcie, coś zmalujemy!

W Kasisi mówi się tak co tydzień, ale to nie powód do zmartwień. Każda sobota to dzień rozwijania talentów malarskich, ponieważ do naszego Domu na warsztaty przyjeżdża nie byle kto, a sam Patrick Mumba – znany zambijski artysta malarz.

A dzieciaki, jak widzicie, kochają malarstwo. Nie ma mowy o oderwaniu żadnego z nich od płótna i farb, nawet nie namówiłyśmy ich na uśmiechnięcie się do zdjęcia. 100% uwagi na tworzeniu małych dzieł.

Dzieciaki spędzają czas na rozwijaniu wrażliwości artystycznej, a my po cichu planujemy Święta. Na naszej stronie działa zbiórka, która pomoże małym i większym artystom (a w Kasisi jest nim każdy!) przeżyć wspaniałe Święta Bożego Narodzenia. To jak, zmalujecie z nami najfajniejszą imprezę w tym roku?

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
2 010 zł
potrzebujemy:
48 000 zł