Czekolada jako Wyraz Waszej Troski w Dniu Pełnym Miłości

Data dodania: 15.02.2024

Dziś święto miłości. Może trochę nadmuchane i komercyjne, ale w sumie każda okazja jest dobra, żeby powiedzieć komuś „Kocham Cię”❤️
My wiemy jak bardzo Wy kochacie dzieciaki z Kasisi. A jeśli chcielibyście dać dziś namacalny dowód tej miłości, to z pewnością czekolada zakupiona w naszej spiżarni da radę ❤️
Dziękujemy, że jesteście!

Z miłością ❤️ Fundacja Kasisi

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.