moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Czekolada jako Wyraz Waszej Troski w Dniu Pełnym Miłości

Data dodania: 15.02.2024

Dziś święto miłości. Może trochę nadmuchane i komercyjne, ale w sumie każda okazja jest dobra, żeby powiedzieć komuś „Kocham Cię”❤️
My wiemy jak bardzo Wy kochacie dzieciaki z Kasisi. A jeśli chcielibyście dać dziś namacalny dowód tej miłości, to z pewnością czekolada zakupiona w naszej spiżarni da radę ❤️
Dziękujemy, że jesteście!

Z miłością ❤️ Fundacja Kasisi

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł