moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Czy zostaniecie Mikołajami dzieciaków w Kasisi

Data dodania: 11.12.2022

Święta tuż tuż, a my stajemy przed nie lada wyzwaniem – jak zorganizować taką imprezę dla ponad 230 dzieci i mamies, które codziennie towarzyszą dzieciom?

Czy zostaniecie Mikołajami dzieciaków i podarujecie im Święta marzeń? Na naszej stronie uruchomiliśmy zbiórkę, która ma moc spełnienia marzeń!

Nie potrzeba wiele – prosimy Was o równowartość jednego czekoladowego mikołaja, świątecznej kartki z życzeniami albo makowca. O to, by przy Waszym dodatkowym miejscu przy stole, choć na odległość, to jednak w naszych sercach bardzo blisko, zasiadło dziecko, które tylko raz w roku ma okazję wziąć udział w tak uroczystej kolacji. Którą – jesteśmy tego pewne – zapamięta do końca życia.

Jeśli nie możecie sobie pozwolić na taki wydatek – co rozumiemy – prosimy o przekazanie tej wiadomości tak daleko, jak daleko niesie się śpiew naszych dziewczynek, ćwiczących kolędy.

Czasu do Świąt pozostało tak mało! Pomóżcie nam, by ten najpiękniejszy dzień i w tym roku był dniem pełnym świątecznych smakołyków, drobnych prezentów – ale takich od serca, tupotu zachwyconych przedszkolaków, biegających między przystrojonymi stolikami i takiego zwykłego, domowego ciepła, którego w Kasisi nie brakuje, ale które tego dnia zasługuje na szczególne rozniecenie.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł