Dajemy radość i uśmiechy każdego dnia

Data dodania: 24.06.2024
Nasze starsze bejbiki to prawdziwe wulkany energii! Na placu zabaw każda zabawka czy sprzęt rozgrzane są do czerwoności. Piłki, huśtawki, rowerki – wszystko jest w ciągłym ruchu, pracując pełną parą. Zatrzymują się jedynie, gdy na horyzoncie pojawia się któraś z mamies z ulubionymi herbatnikami 🍪🍪🍪 Wtedy, w pełnym porozumieniu ze sobą, maluchy szybciutko ustawiają się w kolejce po odbiór przekąsek. Każda to gigantyczna dawka uśmiechu od ucha do ucha!
To jak, spróbujemy dziś wygenerować z kasiskich wulkanów jeszcze więcej energii? Wystarczy po jednym herbatniku dla każdego dziecka. Radość i uśmiechy gwarantowane do późnego wieczora!
Zajrzyjcie do naszej spiżarni ❤️

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.