moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dalej tworzymy z Wami Książkę Zdań Drogowskazów

Data dodania: 07.06.2022

Kiedy Kasia, nasza wysłanniczka i wspaniała terapeutka, podesłała nam informację, że w Kasisi temperatury spadły i wszyscy marzną – trochę się podśmiewaliśmy.

Ale faktycznie, przecież w nocy temperatura spada do dwóch stopni Celsjusza! Dlatego Robbson, Dawid i Sylvia wtulają się w kocyk bardziej niż zwykle, a inne bejbiki szykują się do snu w ciepłych bluzach.

Starsze dzieci potrzebują już mniej snu, za to częściej łobuzują – co widać po minach Shadricka i Joshuy. Nosiku bardzo stara się zasnąć, ale uśmiecha się psotnie do mumies. Jak tylko którąś usłyszy, od razu wstaje i jest gotowa do zabawy.

Taki to senny, chłodny wtorek, ale pamiętajcie, że Dzień Dziecka wcale się tu nie skończył. Dalej tworzymy z Wami Książkę Zdań Drogowskazów, w której możecie zamieścić wiadomość od siebie dla dzieci. Zajrzyjcie do i wpiszcie się jeszcze dzisiaj!

Nadal możecie też podarować dzieciom smakołyki na Dzień Dziecka, który świętujemy aż do 16 czerwca – czyli do Międzynarodowego Dnia Dziecka Afrykańskiego. Tymczasem naładujcie akumulatory widokiem przesłodkich maluchów!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 472 zł
potrzebujemy:
10 000 zł