moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dalej tworzymy z Wami Książkę Zdań Drogowskazów

Data dodania: 07.06.2022

Kiedy Kasia, nasza wysłanniczka i wspaniała terapeutka, podesłała nam informację, że w Kasisi temperatury spadły i wszyscy marzną – trochę się podśmiewaliśmy.

Ale faktycznie, przecież w nocy temperatura spada do dwóch stopni Celsjusza! Dlatego Robbson, Dawid i Sylvia wtulają się w kocyk bardziej niż zwykle, a inne bejbiki szykują się do snu w ciepłych bluzach.

Starsze dzieci potrzebują już mniej snu, za to częściej łobuzują – co widać po minach Shadricka i Joshuy. Nosiku bardzo stara się zasnąć, ale uśmiecha się psotnie do mumies. Jak tylko którąś usłyszy, od razu wstaje i jest gotowa do zabawy.

Taki to senny, chłodny wtorek, ale pamiętajcie, że Dzień Dziecka wcale się tu nie skończył. Dalej tworzymy z Wami Książkę Zdań Drogowskazów, w której możecie zamieścić wiadomość od siebie dla dzieci. Zajrzyjcie do i wpiszcie się jeszcze dzisiaj!

Nadal możecie też podarować dzieciom smakołyki na Dzień Dziecka, który świętujemy aż do 16 czerwca – czyli do Międzynarodowego Dnia Dziecka Afrykańskiego. Tymczasem naładujcie akumulatory widokiem przesłodkich maluchów!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł