moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dar dla Gifta: Jak Pomóc Małemu Chłopcu Wyzdrowieć i Marzyć

Data dodania: 22.01.2024
Duże, czarne oczy, w których od razu można się zakochać bez opamiętania. Gdy patrzy się na jego maleńkie stópki, czy trzyma się jego maleńką dłoń, serce topnieje.
Gift ma rozszczep podniebienia, co w Afryce może budzić strach i być przyczyną odrzucenia. Jednak dla swojej mamy chłopiec jest idealny, wyśniony, wymarzony. Niestety nie może się nim zająć. Jest osobą z niepełnosprawnością intelektualną i mimo wielkiej miłości do swojego synka, nie da rady go wychować. Babcia podjęła trudną decyzję, by chłopiec wychował się, mając w zasięgu pomoc i odpowiednią opiekę.
W takich okolicznościach trafił do nas ten wspaniały chłopczyk. Musimy pomagać mu w przyjmowaniu posiłków i już planujemy leczenie. Czekamy aż podrośnie do 6 kg, by jeszcze w tym roku móc wykonać dwie operacje, które sprawią, że będzie zacznie normalnie funkcjonować.
Chcesz wiedzieć, jaki będzie ciąg dalszy jego historii? Dołącz do naszej kasiskiej rodziny i zaadoptuj Gifta ❤️
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł