Dar dla Gifta: Jak Pomóc Małemu Chłopcu Wyzdrowieć i Marzyć

Data dodania: 22.01.2024
Duże, czarne oczy, w których od razu można się zakochać bez opamiętania. Gdy patrzy się na jego maleńkie stópki, czy trzyma się jego maleńką dłoń, serce topnieje.
Gift ma rozszczep podniebienia, co w Afryce może budzić strach i być przyczyną odrzucenia. Jednak dla swojej mamy chłopiec jest idealny, wyśniony, wymarzony. Niestety nie może się nim zająć. Jest osobą z niepełnosprawnością intelektualną i mimo wielkiej miłości do swojego synka, nie da rady go wychować. Babcia podjęła trudną decyzję, by chłopiec wychował się, mając w zasięgu pomoc i odpowiednią opiekę.
W takich okolicznościach trafił do nas ten wspaniały chłopczyk. Musimy pomagać mu w przyjmowaniu posiłków i już planujemy leczenie. Czekamy aż podrośnie do 6 kg, by jeszcze w tym roku móc wykonać dwie operacje, które sprawią, że będzie zacznie normalnie funkcjonować.
Chcesz wiedzieć, jaki będzie ciąg dalszy jego historii? Dołącz do naszej kasiskiej rodziny i zaadoptuj Gifta ❤️
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł