moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dixon wreszcie trafił do domu

Data dodania: 02.05.2022

Kiedy kilkuletnie dziecko ląduje nagle samo na ulicy wielkiego miasta, nie wie, dlaczego się tak dzieje i co dalej ze sobą zrobić, cały świat tego młodego człowieka wali się w jednej chwili jak domek z kart. Żadne dziecko nie jest odpowiedzialne za to, jak dorośli meblują ten świat. Żadne nie powinno stać się ofiarą decyzji dorosłych.

To historia Dixona, który niedawno stanął w progu Kasisi. Mimo tego, że ma zaledwie 5 lat o odrzuceniu, samotności i lęku chłopiec wie już wszystko. Doświadczył ich, błąkając się samotnie po ulicach Lusaki. Nikt go nie szukał, nikt o niego nie pytał, nikt się nim nie interesował. Nie wiemy, gdzie spał, co jadł.

Na szczęście Dixon trafił do Domu. W wyrwę, która powstawała w jego sercu, trzeba będzie wlać tony miłości. Kasisi wie, jak to zrobić. Ma Siostry, nowych braci i siostry, ma Was, a my mocno wierzymy, że znajdą się tu tacy, którzy małego Dixona wezmę pod swoje adopcyjne skrzydła!

Dołącz do Adopcji z Sercem i pomoż odbudować dziecięcy świat Dixona.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł