moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dla zakochanych w Kasisi

Data dodania: 12.02.2021

Dla wszystkich ZAKOCHANYCH w Kasisi ❤ – najbliższe dni to wspaniała okazja, by wyrazić swoje uczucia. Nie możemy wyściskać naszych dzieciaków, ale Siostry je za nas wyściskają, a my stwórzmy im warunki do wyściskiwania i bycia wyściskiwanymi! Tak też okazuje się miłość!

A skoro mówimy o miłości, to spieszymy Wam donieść, że Kasisi powiększyło się o niezwykłą osobę… Esther dopiero co skończyła ze świetnymi wynikami szkołę. Stała przed wyborem ścieżki zawodowej, myślała o rodzinie. Do Kasisi przyszła tylko na chwilę i… na dobre zostawiła tu serce. Wróciła do nas w grudniu zeszłego roku jako siostra Esther. – W oczach każdego dziecka widzę odwzajemnioną miłość, radość i zaufanie. To najpiękniejszy dar, jakim każde z nich obdarowuje – powiedziała s. Esther.

I taka jest właśnie Miłość – dając, sami otrzymujemy.

Dziękując za Wasze wierne i wielkie serca, chcemy i Was walentynkowo porozpieszczać. Dlatego od dzisiaj przez cały weekend (12-14 lutego) za każdy zakup dla Kasisi podwajamy Wasze punkty w programie lojalnościowym.

W kasiskim sklepiku pojawiły się już walentynkowe produkty. Możesz podarować najmłodszym specjalnie przygotowane na tę okazję łakocie albo zabrać starsze dzieci na „Randkę z książką” i sprawić by za…czytały się na chwilę. Bardzo nam zależy na nieustannym rozkochiwaniu Kasisjan w czytaniu.

Zapraszamy Was do dzielenia się ❤ z naszymi dziećmi!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł