Dla zakochanych w Kasisi

Data dodania: 12.02.2021

Dla wszystkich ZAKOCHANYCH w Kasisi ❤ – najbliższe dni to wspaniała okazja, by wyrazić swoje uczucia. Nie możemy wyściskać naszych dzieciaków, ale Siostry je za nas wyściskają, a my stwórzmy im warunki do wyściskiwania i bycia wyściskiwanymi! Tak też okazuje się miłość!

A skoro mówimy o miłości, to spieszymy Wam donieść, że Kasisi powiększyło się o niezwykłą osobę… Esther dopiero co skończyła ze świetnymi wynikami szkołę. Stała przed wyborem ścieżki zawodowej, myślała o rodzinie. Do Kasisi przyszła tylko na chwilę i… na dobre zostawiła tu serce. Wróciła do nas w grudniu zeszłego roku jako siostra Esther. – W oczach każdego dziecka widzę odwzajemnioną miłość, radość i zaufanie. To najpiękniejszy dar, jakim każde z nich obdarowuje – powiedziała s. Esther.

I taka jest właśnie Miłość – dając, sami otrzymujemy.

Dziękując za Wasze wierne i wielkie serca, chcemy i Was walentynkowo porozpieszczać. Dlatego od dzisiaj przez cały weekend (12-14 lutego) za każdy zakup dla Kasisi podwajamy Wasze punkty w programie lojalnościowym.

W kasiskim sklepiku pojawiły się już walentynkowe produkty. Możesz podarować najmłodszym specjalnie przygotowane na tę okazję łakocie albo zabrać starsze dzieci na „Randkę z książką” i sprawić by za…czytały się na chwilę. Bardzo nam zależy na nieustannym rozkochiwaniu Kasisjan w czytaniu.

Zapraszamy Was do dzielenia się ❤ z naszymi dziećmi!