moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Do zobaczenia Chris!

Data dodania: 24.07.2020
Dziś o godzinie 10:00 pożegnaliśmy Chrisa. Spoczął na kasiskim cmentarzu. W mszy pogrzebowej uczestniczyli mieszkańcy domu i przyjaciele Kasisi. Jego odejście dla wszystkich było szokiem.
Kasia Stęgowska, wolontariuszka, która w Kasisi w ostatnich latach była już dwukrotnie, wspomina Chrisa, jako młodzieńca o wielu talentach: „Poznałam go podczas mojego pierwszego wyjazdu do Kasisi w 2016 roku, ale większy kontakt mieliśmy podczas ostatniej wizyty, w ubiegłym roku. Mało o sobie mówił. Potrzebował czasu, by nabrać zaufania i dopiero wtedy się otwierał. Podczas wspólnych wieczorów spędzanych na odrabianiu lekcji mówił, że chce w przyszłości zostać piłkarzem lub prowadzić swój biznes. Piłka była jego ogromną pasją. Grał świetnie. Lubił też czytać i rysować. Podczas mojego ostatniego pobytu w Kasisi uczył mnie gry na bębnie. — To jest proste Kasia, uderzasz tak i tak — mówił.” Wszystko było dla niego proste.
Do zobaczenia Chris! Potrzebujemy takich patronów! Dziękujemy, że byłeś!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł