moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dołącz do naszej kasiskiej rodziny

Data dodania: 30.04.2021

Dołączając do wszystkich apeli publikowanych z okazji przypadającego dziś Światowego Dnia Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci, mówimy przemocy stanowcze NIE!!! Wiemy, jak bardzo dewastująca jest dla psychiki dziecka, jak niszczy poczucie bezpieczeństwa – fundament, na którym dziecko buduje cały swój świat. Sprzeciwiamy się, bo znamy takie dzieci. Znamy ich wiele.

Apel to jednak nie wszystko. W Kasisi robimy dla tych dzieci coś bardzo konkretnego. Codziennie małymi krokami, przeciągamy je na tę jasną, bezpieczną stronę, budzimy zaufanie i poczucie, że są kochane i ważne. Świadczy o tym fakt, że trafiają tu dzieci najbardziej poharatane przez życie. Pozostawiane w buszu, przy drogach, w miejskich latrynach, na przystankach autobusowych i ofiary handlu ludźmi. Patrząc na ich odzyskane uśmiechy i pełne pomysłów otwarte umysły, wiemy, że dzięki Kasisi i Wam wszystko jest możliwe!

Uśmiech Shalom nie zdradza tego, czego doświadczyła w dzieciństwie. Miejsce trudnych wspomnień zajęły wielkie marzenia o podróżach i byciu pielęgniarką. Te marzenia wykiełkowały w zbudowanym przez siostry z Kasisi i przez Was prawdziwym, bezpiecznym DOMU.

Dziś jest dzień, by powiedzieć dzieciom w Kasisi: Nie martwcie się, jesteście bezpieczne, będziemy Wam towarzyszyć i opiekować się Wami. Nic Wam już nie grozi!

Dzięki Tobie, a za sprawą projektu „Adoptuj z sercem” może spełnić się jedno z największych marzeń dzieci w Kasisi – posiadanie rodziny. Takiej, dla której będzie ważne i wyjątkowe, w której rany po doznanych krzywdach zagoi miłość i świadomość bycia kochanym. Rodzinę, od której otrzyma realną pomoc, dającą szansę na lepsze jutro.

Nie czekaj, podaruj swoje serce, ADOPTU Z SERCEM!!!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 452 zł
potrzebujemy:
10 000 zł