Dołącz do zbiórki Dobrej Fabryki „Na pomoc Ukrainie!”

Data dodania: 24.02.2022

Mieliśmy Was dziś zachęcać do kupowania Pączków Dobra dla naszych dzieciaków, ale oczy całego świata, zwrócone są teraz w stronę Ukrainy. Są tam nasze myśli i modlitwy.

W siostrzanej fundacji, Dobrej Fabryce, przygotowujemy się do udzielania pomocy poszkodowanym w wyniku konfliktu. Jeśli będą potrzebna paczki żywnościowe, przygotujemy je. Jeśli nasza pomoc będzie potrzebne osobom szukającym schronienia w naszym kraju, będziemy tam.

Ola, koordynatorka projektów w Dobrej Fabryce, która pochodzi z Ukrainy, jest w stałym kontakcie z ludźmi organizującymi pomoc na miejscu. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. O konkretnych działaniach będziemy Was informowali na facebooku Dobra Fabryka.

Dziś właśnie Ukraina bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Nie ma chwili do stracenia. Dołącz do zbiórki Dobrej Fabryki „Na pomoc Ukrainie!”