Dołącz do zbiórki Dobrej Fabryki „Na pomoc Ukrainie!”

Data dodania: 24.02.2022

Mieliśmy Was dziś zachęcać do kupowania Pączków Dobra dla naszych dzieciaków, ale oczy całego świata, zwrócone są teraz w stronę Ukrainy. Są tam nasze myśli i modlitwy.

W siostrzanej fundacji, Dobrej Fabryce, przygotowujemy się do udzielania pomocy poszkodowanym w wyniku konfliktu. Jeśli będą potrzebna paczki żywnościowe, przygotujemy je. Jeśli nasza pomoc będzie potrzebne osobom szukającym schronienia w naszym kraju, będziemy tam.

Ola, koordynatorka projektów w Dobrej Fabryce, która pochodzi z Ukrainy, jest w stałym kontakcie z ludźmi organizującymi pomoc na miejscu. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. O konkretnych działaniach będziemy Was informowali na facebooku Dobra Fabryka.

Dziś właśnie Ukraina bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Nie ma chwili do stracenia. Dołącz do zbiórki Dobrej Fabryki „Na pomoc Ukrainie!”

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!