Dołącz do zbiórki Dobrej Fabryki „Na pomoc Ukrainie!”

Data dodania: 24.02.2022

Mieliśmy Was dziś zachęcać do kupowania Pączków Dobra dla naszych dzieciaków, ale oczy całego świata, zwrócone są teraz w stronę Ukrainy. Są tam nasze myśli i modlitwy.

W siostrzanej fundacji, Dobrej Fabryce, przygotowujemy się do udzielania pomocy poszkodowanym w wyniku konfliktu. Jeśli będą potrzebna paczki żywnościowe, przygotujemy je. Jeśli nasza pomoc będzie potrzebne osobom szukającym schronienia w naszym kraju, będziemy tam.

Ola, koordynatorka projektów w Dobrej Fabryce, która pochodzi z Ukrainy, jest w stałym kontakcie z ludźmi organizującymi pomoc na miejscu. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. O konkretnych działaniach będziemy Was informowali na facebooku Dobra Fabryka.

Dziś właśnie Ukraina bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Nie ma chwili do stracenia. Dołącz do zbiórki Dobrej Fabryki „Na pomoc Ukrainie!”

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!