moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pomóż nam zapełnić spiżarnię

Dolar rośnie, nasze wydatki też

Data dodania: 04.10.2019

Ponad 4 złote! Tyle teraz kosztuje dolar! Tak drogo już dawno nie było! Wyższy kurs dolara względem złotego to dla nas oczywiście znacznie wyższe koszty utrzymania Domu. Jedzenie, leki, prąd – to wydatki, których nie można odłożyć „na później”, a wysoki kurs dolara pozostaje nam przełknąć jak gorzką pigułkę.

Nie wiemy, kiedy nastąpi poprawa. Dlatego prosimy Was o wsparcie. Pamiętajcie o kasiskich dzieciach i nie dajcie im odczuć skutków tych skomplikowanych procesów ekonomicznych.
W tej chwili wydatki w Kasisi na samo jedzenie sięgają 70 000 zł miesięcznie! Kupujemy 60 worków mąki, 10 worków ryżu, 2 worki kapenty (to małe rybki – miejscowy przysmak), 1400 bochenków chleba, 200 l oleju, 200 kg cukru, nie licząc innych zakupów takich jak warzywa i owoce. Ilości ogromne, ale i ogrom DOBRA z nich wypływa. Urozmaicona dieta to lepsze zdrowie, sprawniejszy umysł do nauki, czysta radość – to po prostu przyszłość naszych dzieci (obecnie ponad 240).

Pomyślcie dziś o nich, gdy będziecie kupować bułkę w sklepie czy gazetę w kiosku. A najlepiej odwiedźcie dziś naszą spiżarnię i zostawcie na pólkach, co tylko chcecie.

Z Wami nie straszna nam nawet międzynarodowa polityka walutowa, bo już nie przez takie rzeczy wspólnie przechodziliśmy!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 950 zł
potrzebujemy:
17 000 zł