moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

DOM to przede wszystkim ludzie

Data dodania: 08.12.2022

W domu to nie mury są najważniejsze, DOM to przede wszystkim ludzie.

A fundamentem w DOMU DZIECI Kasisi są wspaniałe Siostry, które dziś obchodzą swoje święto.

Dziękujemy Wam Kochane Siostry za to, że jesteście. Za każdy dzień Waszej ciężkiej pracy, za poświęcenie się tym, dla których los nie był tak łaskawy, tym, którzy porzuceni, w Waszych ramionach odzyskiwali siły i poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy, że każdą, nawet najbardziej zakręconą ścieżkę życia tych młodych ludzi potraficie wyprostować. To dzięki Wam w Kasisi oddycha się miłością.

Dziś w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, która jest Waszym świętem patronalnym życzymy Wam dużo sił i wszystkiego co najlepsze. Dziękujemy, że jesteście!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł