moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

DOM to przede wszystkim ludzie

Data dodania: 08.12.2022

W domu to nie mury są najważniejsze, DOM to przede wszystkim ludzie.

A fundamentem w DOMU DZIECI Kasisi są wspaniałe Siostry, które dziś obchodzą swoje święto.

Dziękujemy Wam Kochane Siostry za to, że jesteście. Za każdy dzień Waszej ciężkiej pracy, za poświęcenie się tym, dla których los nie był tak łaskawy, tym, którzy porzuceni, w Waszych ramionach odzyskiwali siły i poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy, że każdą, nawet najbardziej zakręconą ścieżkę życia tych młodych ludzi potraficie wyprostować. To dzięki Wam w Kasisi oddycha się miłością.

Dziś w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, która jest Waszym świętem patronalnym życzymy Wam dużo sił i wszystkiego co najlepsze. Dziękujemy, że jesteście!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł