moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dom w Kasisi w nowej odsłonie

Data dodania: 14.01.2020

Drugi dzień szkoły, to już nie żarty. Żadne tam sprawy organizacyjne i powitania, tylko konkretnie zapisane zeszyty. W trakcie przerwy obiadowej trzeba to odreagować – na przykład akrobacjami na linach, w czym chłopaki nie mają sobie równych.

Kiedy wszyscy rozeszli się do szkoły i zrobiło się pusto, zajrzeliśmy we wszystkie zakątki domu. Dzięki Wam Kasisi zmienia się nie do poznania. Wystarczy, przyjechać tu po pół roku i już można się zgubić, nie poznając starych kątów. (Zobaczcie wszystkie zdjęcia poniżej)

Pod koniec roku zakończył się gruntowny remont House of Hope. Teraz każda z sal w naszym małym szpitaliku ma swoją łazienkę. Prócz gabinetu zabiegowego lada dzień ruszy laboratorium, wyposażone w takie sprzęty, że niejedna klinika w stolicy by nam go pozazdrościła.

Wyremontowaliśmy przedszkolakom Edmund’s House, a bejbiki idą właśnie na drzemkę w nowiutkich, pięknych łóżeczkach. Bądźcie dumni z tego, jak dzięki Wam zmienia się nasz dom!

To nie koniec zmian. Mamy już bardzo konkretne plany na najbliższe miesiące. Będzie się działo!

PS
Pisaliśmy Wam, w jakiej sytuacji znalazła się Zambia. Niebezpieczeństwo klęski głodowej jest bardzo wysokie. Kryzys wywołany brakiem żywności dotknął już ponad 2,3 miliona ludzi. Znamy ich wielu w sąsiedztwie Kasisi i z Waszą pomocą chcemy im pomóc.  Wesprzeć nasza akcję możecie tutaj: https://www.fundacjakasisi.pl/zbiorka/zambii-grozi-kleska-glodowa/

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 202 zł
potrzebujemy:
10 500 zł