Dom w Kasisi w nowej odsłonie

Data dodania: 14.01.2020

Drugi dzień szkoły, to już nie żarty. Żadne tam sprawy organizacyjne i powitania, tylko konkretnie zapisane zeszyty. W trakcie przerwy obiadowej trzeba to odreagować – na przykład akrobacjami na linach, w czym chłopaki nie mają sobie równych.

Kiedy wszyscy rozeszli się do szkoły i zrobiło się pusto, zajrzeliśmy we wszystkie zakątki domu. Dzięki Wam Kasisi zmienia się nie do poznania. Wystarczy, przyjechać tu po pół roku i już można się zgubić, nie poznając starych kątów. (Zobaczcie wszystkie zdjęcia poniżej)

Pod koniec roku zakończył się gruntowny remont House of Hope. Teraz każda z sal w naszym małym szpitaliku ma swoją łazienkę. Prócz gabinetu zabiegowego lada dzień ruszy laboratorium, wyposażone w takie sprzęty, że niejedna klinika w stolicy by nam go pozazdrościła.

Wyremontowaliśmy przedszkolakom Edmund’s House, a bejbiki idą właśnie na drzemkę w nowiutkich, pięknych łóżeczkach. Bądźcie dumni z tego, jak dzięki Wam zmienia się nasz dom!

To nie koniec zmian. Mamy już bardzo konkretne plany na najbliższe miesiące. Będzie się działo!

PS
Pisaliśmy Wam, w jakiej sytuacji znalazła się Zambia. Niebezpieczeństwo klęski głodowej jest bardzo wysokie. Kryzys wywołany brakiem żywności dotknął już ponad 2,3 miliona ludzi. Znamy ich wielu w sąsiedztwie Kasisi i z Waszą pomocą chcemy im pomóc.  Wesprzeć nasza akcję możecie tutaj: https://www.fundacjakasisi.pl/zbiorka/zambii-grozi-kleska-glodowa/