Drodzy rodzice Jamesa – zostaliście dziadkami!

Data dodania: 28.06.2024
Drodzy rodzice Jamesa – zostaliście dziadkami!
Taki maleńki CUD pojawił się na świecie niespełna tydzień temu. Dumny tata bardzo chciał Wam przedstawić swój największy skarb – MAJĘ.
Nam na widok tych zdjęć zakręciła się łza w oku. Przed oczami stanęła długa droga, jaką pokonał James, by stać się tym, kim jest teraz. Mężczyzną, który spełnił marzenie o założeniu własnej rodziny i byciu lekarzem, stawiającym dziś pierwsze kroki w zawodzie. W dwóch słowach CZŁOWIEKIEM SZCZĘŚLIWYM.
To, że James dziś tak o sobie mówi, to Wasza ogromna zasługa. To Wy, dając mu szansę studiowania w Polsce, dmuchając w skrzydła, gdy opadały, sprawiliście, że jest gotowy samodzielnie iść dalej przez życie.
—Ogrom wdzięczności, której nie potrafię wyrazić żadnym słowem. To dziś czuję. Jako ojciec, teraz wiem, ile determinacji, wiary i cierpliwości jest w sercu rodzica. Wy obdarowaliście mnie nimi bez żadnego warunku, walczyliście o mnie, jak o własne dziecko. Napisaliście na nowo historię mojego życia! – napisał do nas James.
Choć łza jeszcze kręci się w oku, bo to pożegnanie z Jamesem, to z dumą, radością i poczuciem w pełni spełnionej misji wypuszczamy Jamesa z kasiskiego gniazda. Wiemy, że potrafi latać i to bardzo wysoko!
—Ostatnia prośba, jaką do Was mam, to byście zostali w Kasisi. Wiem, że z Wami kolejne dzieci będą miały szansę na największą przygodę życia. Taką, która odmieni wszystko – kończy z wdzięcznością James.
I my Was, Rodzice Adopcyjni Jamesa, gorąco do tego namawiamy. W Pilnych Adopcjach czekają nowo przybyłe, stęsknione miłości maluchy ❤
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł