Dwumiesięczny Andrew jest w szpitalu

Data dodania: 08.05.2023
Dwumiesięczny Andrew jest w szpitalu. Jego stan jest poważny. Chłopiec potrzebuje Waszego wsparcia!
Maluszek trafił do Kasisi miesiąc temu. Od paru dni czuje się źle, wyniki krwi zrobione w naszym laboratorium w Kasisi są fatalne. Omdlenia, problemy z sercem – tętno sięgające 200 uderzeń na minutę, anemia i niska saturacja.
Podejrzeniem na teraz jest anemia sierpowata, bardzo poważna choroba krwi, która dotknęła już tyle naszych dzieciaków. Stan Andrew jest na tyle poważny, że doktor Sahar, siostra Mariola i nasz kasiski pielęgniarz Amos zdecydowali o hospitalizacji.
Trzymajcie kciuki za chłopca, za jego serduszko, by wytrzymało ten tak niesprawiedliwie trudny początek życia… Jego jedynym oparciem teraz jesteście Wy. Pokażcie mu, że nie jest sam, że pomożemy mu wygrać tę nierówną walkę.  Potrzebuje on zarówno wsparcia duchowego, jak i materialnego. Każda złotówka się teraz liczy. Zrobimy wszystko, żeby Andrew z tego wyszedł. Bądźcie z nami, będziemy Was na bieżąco informować o stanie chłopca.
Z Andrew w szpitalu jest jedna z mammies, która będzie przy nim 24/7.

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!