Dwumiesięczny Andrew jest w szpitalu

Data dodania: 08.05.2023
Dwumiesięczny Andrew jest w szpitalu. Jego stan jest poważny. Chłopiec potrzebuje Waszego wsparcia!
Maluszek trafił do Kasisi miesiąc temu. Od paru dni czuje się źle, wyniki krwi zrobione w naszym laboratorium w Kasisi są fatalne. Omdlenia, problemy z sercem – tętno sięgające 200 uderzeń na minutę, anemia i niska saturacja.
Podejrzeniem na teraz jest anemia sierpowata, bardzo poważna choroba krwi, która dotknęła już tyle naszych dzieciaków. Stan Andrew jest na tyle poważny, że doktor Sahar, siostra Mariola i nasz kasiski pielęgniarz Amos zdecydowali o hospitalizacji.
Trzymajcie kciuki za chłopca, za jego serduszko, by wytrzymało ten tak niesprawiedliwie trudny początek życia… Jego jedynym oparciem teraz jesteście Wy. Pokażcie mu, że nie jest sam, że pomożemy mu wygrać tę nierówną walkę.  Potrzebuje on zarówno wsparcia duchowego, jak i materialnego. Każda złotówka się teraz liczy. Zrobimy wszystko, żeby Andrew z tego wyszedł. Bądźcie z nami, będziemy Was na bieżąco informować o stanie chłopca.
Z Andrew w szpitalu jest jedna z mammies, która będzie przy nim 24/7.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł