Dzieci uwielbiają Kasię, a my jesteśmy jej wdzięczni za jej misję.

Data dodania: 09.05.2022

Wielu naszych podopiecznych potrzebuje znacznie więcej niż spokojnego, bezpiecznego domu, miłości i troski polegającej na dmuchaniu w żagle. Potrzebują fachowej pomocy i cierpliwej, czasami bardzo trudnej pracy. Mowa o dzieciach wymagających specjalnej troski.

Special needs to grupka wcale nie taka mała. Odkąd Kasisi nosi miano najlepszej i wzorowej tego typu placówki w Zambii, opieka społeczna właśnie tu kieruje dzieci opóźnione w rozwoju. Od prawie roku pracuje z nimi Kasia Stęgowska, nasza wysłanniczka, specjalistka od pedagogiki specjalnej. Kasia naprawdę robi tu cuda, uczy podstawowych pojęć, reakcji, samodzielności, czytania i mówienia naszych najbardziej wymagających podopiecznych. Efekty są wspaniałe, za co należą się dziś Kasi niskie ukłony.

Dzieci uwielbiają Kasię, a my jesteśmy jej wdzięczni za jej misję. Dzisiejsze przedpołudnie Kasia spędziła na pracy z przedszkolakami.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł