moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dzieci uwielbiają Kasię, a my jesteśmy jej wdzięczni za jej misję.

Data dodania: 09.05.2022

Wielu naszych podopiecznych potrzebuje znacznie więcej niż spokojnego, bezpiecznego domu, miłości i troski polegającej na dmuchaniu w żagle. Potrzebują fachowej pomocy i cierpliwej, czasami bardzo trudnej pracy. Mowa o dzieciach wymagających specjalnej troski.

Special needs to grupka wcale nie taka mała. Odkąd Kasisi nosi miano najlepszej i wzorowej tego typu placówki w Zambii, opieka społeczna właśnie tu kieruje dzieci opóźnione w rozwoju. Od prawie roku pracuje z nimi Kasia Stęgowska, nasza wysłanniczka, specjalistka od pedagogiki specjalnej. Kasia naprawdę robi tu cuda, uczy podstawowych pojęć, reakcji, samodzielności, czytania i mówienia naszych najbardziej wymagających podopiecznych. Efekty są wspaniałe, za co należą się dziś Kasi niskie ukłony.

Dzieci uwielbiają Kasię, a my jesteśmy jej wdzięczni za jej misję. Dzisiejsze przedpołudnie Kasia spędziła na pracy z przedszkolakami.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł