Dzięki Wam, Każde Dziecko w Kasisi Miało Swój Świąteczny Prezent!

Data dodania: 29.12.2023
Jakie były ufundowane przez Was Święta? Radosne, kolorowe i pyszne! Dzięki temu, że tak licznie robiliście zakupy dla Kasisi w Rozpieszczalniku, mogliśmy absolutnie każdemu dziecku podarować prezent. Siostra Mariola przez kilka miesięcy gromadziła upominki w tajnym magazynie, co nie jest łatwe, kiedy każdy jej ruch próbuje śledzić ponad 200 par oczu. 🙂 Gdy dokładała do skrytki ostanie świąteczne prezenty, potrzeba było pomocy innych sióstr, by ją domknąć.
Ile szczęścia widzieliśmy na dziecięcych buziach, kiedy rozdawaliśmy prezenty!
Dziękujemy Wam za każdy świąteczny uśmiech.