moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dzięki Wam, Każde Dziecko w Kasisi Miało Swój Świąteczny Prezent!

Data dodania: 29.12.2023
Jakie były ufundowane przez Was Święta? Radosne, kolorowe i pyszne! Dzięki temu, że tak licznie robiliście zakupy dla Kasisi w Rozpieszczalniku, mogliśmy absolutnie każdemu dziecku podarować prezent. Siostra Mariola przez kilka miesięcy gromadziła upominki w tajnym magazynie, co nie jest łatwe, kiedy każdy jej ruch próbuje śledzić ponad 200 par oczu. 🙂 Gdy dokładała do skrytki ostanie świąteczne prezenty, potrzeba było pomocy innych sióstr, by ją domknąć.
Ile szczęścia widzieliśmy na dziecięcych buziach, kiedy rozdawaliśmy prezenty!
Dziękujemy Wam za każdy świąteczny uśmiech.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł