moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dzięki Wam te Święta będą spokojne, bezpieczne i pełne radości

Data dodania: 01.01.2022

Kochani! 🙂

Wraz ze wszystkimi naszymi dziećmi, Siostrami i zespołem Fundacji Kasisi z całego serca życzymy Wam, by w sercu każdego z Was codziennie było Boże Narodzenie. Byście dostrzegli, ile Niestworzonego Światła jest w Waszym życiu, odkąd dzielicie się swoim życiem z potrzebującymi Was dzieciakami.

Dziś dziękujemy za każdą i każdego z Was: tych, którzy wspierali którykolwiek z naszych programów, tych którzy budowali wokół Kasisi mur ze swoich modlitw i dobrych myśli, wszystkich którzy opowiadali o nas innym, słowem: wszystkich tych, którzy zrobili w swoim sercu choć centymetr miejsca dla naszych cudnych dzieciaków.

To Wy sprawiliście, że o Kasisi od dawna nie mówi się “sierociniec”, ale Dom Dzieci! 💗

Dzięki Wam te Święta będą spokojne, bezpieczne i pełne radości. 🎄🎁 🎊

 To Wy pozwalacie Siostrom przyjmować każde kolejne przynoszone do nas dziecko z nadzieją, że będziemy w stanie dać mu wszystko, co najlepsze. Bóg działa w Kasisi, ale On ma dziś tam Wasze ręce!

Miejcie piękne Święta! Uśmiechnijcie się, łamiąc się opłatkiem, do naszych dzieci, bo one, Siostry i my też serdecznie uśmiechamy się dziś do Was! 🙂

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł