moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dzięki Waszemu stałemu wsparciu do podopiecznych fundacji trafiło w tym roku 1 861 796,35 PLN

Data dodania: 01.01.2022

Kochani!!!

Jedyne co przychodzi nam do głowy w związku z końcem roku, to powiedzieć DZIĘKUJEMY!!!

To nie był łatwy rok. Wirus, który zdewastował naszą codzienność, dotknął również nasze Kasisi. Chorobę przeszło przynajmniej 50 naszych podopiecznych, wszystkie siostry i wielu pracowników. Zamknięte granice i strach przed tym, by nie wyrządzić w Domu jeszcze więcej szkód, sprawił, że przez długie miesiące byliśmy pozbawieni możliwości dotarcia na miejsce i zaopiekowania się Domownikami. Dzięki Wam jednak nawet przez chwilę nie poczuli się samotni!!!

Izolacja, zamknięte szkoły i szalejące kursy walut bardzo mocno nas doświadczyły, ale Wasze stałe, systematyczne wsparcie dla Kasisi sprawiło, że w tym najszczęśliwszym domu po drugiej stronie równika, niczego nie brakowało. Ba! Projekt „Adoptuj z Sercem” – tak istotny, by Siostry mogły spokojnie patrzeć w przyszłość – w tym roku zebrał na rzecz naszych podopiecznych historyczną kwotę 1 547 550,37 PLN

Dzięki Wam Siostry nie muszą odkładać dziś pieniędzy przeznaczonych na jedzenie w lęku, czy za miesiąc będzie jak zapłacić za szpital. Stałe przelewy i przewidywalny budżet pozwalają realizować marzenia dzieci o najlepszych szkołach, ciepłych, przytulnych pokojach i nowych możliwościach realizowania swoich pasji. Dopiero co z dumą kibicowaliśmy młodym artystom, których dzieła zawisły w galerii narodowej w Lusace.

W tym trudnym, pełnym strachu i zagrożeń roku byliście z nami i nie pozwoliliście, by nasi podopieczni choć na chwilę stracili poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki Waszemu stałemu wsparciu do podopiecznych fundacji trafiło w tym roku 1 861 796,35 PLN. Tutaj znajdziecie szczegółowe podsumowanie naszych działań. Chwalimy się, bo DOBREM należy się chwalić!

W nowym roku życzymy Wam z całego serca samych jasnych dni. Mniej zmartwień, dużo, dużo zdrowia. I tego, byście doświadczali w swoim życiu tyle dobra, ile dajecie go innym. Zostańcie z nami na kolejny rok!!! Nasze dzieciaki będą Was BARDZO potrzebowały!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł