Dzięki Waszemu wsparciu Gift zaczął przybierać na wadze!

Data dodania: 14.04.2024
Jeszcze miesiąc temu martwiliśmy się o Gifta. Był w bardzo trudnej sytuacji. Rozszczep wargi sprawił, że trafił do nas niedożywiony i słaby.
Dziś mamy dużo powodów do radości, bo potrafimy cieszyć się z każdego małego kroku. Chłopiec zaczął przybierać na wadze! 6 kilogramów – to jest nasz cel. To wtedy lekarze będą mogli wykonać pierwszą operację rozszczepu wargi i podniebienia.
Ania i Mateusz przywieźli dla Gifta specjalną butelkę, dzięki której karmienie chłopca będzie prostsze. Dziękujemy, że z tak wielkim zaangażowaniem wspieracie Gifta. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć ❤️

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł