moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dzięki Waszym zakupom mały Divine ma więcej sił do walki z chorobą

Data dodania: 15.08.2022

Od piątku przekazaliście Kasisi ponad 100 opakowań mleka terapeutycznego, którego zapasy dumnie piętrzą się w kasiskiej spiżarni. Jesteśmy poruszeni! 💗

Divine jeszcze nie rozumie całego tego zamieszania wokół siebie – po prostu wciąga ze smakiem swoją kaszkę, ciekawie wodząc wzrokiem za otoczeniem. Czuje się kochany, zaopiekowany i bezpieczny. Widzimy też, że z każdym dniem ma więcej siły do walki z chorobą. To Wasza praca i Wasza zasługa. Dziękujemy!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł