Dzięki Waszym zakupom mały Divine ma więcej sił do walki z chorobą

Data dodania: 15.08.2022

Od piątku przekazaliście Kasisi ponad 100 opakowań mleka terapeutycznego, którego zapasy dumnie piętrzą się w kasiskiej spiżarni. Jesteśmy poruszeni! 💗

Divine jeszcze nie rozumie całego tego zamieszania wokół siebie – po prostu wciąga ze smakiem swoją kaszkę, ciekawie wodząc wzrokiem za otoczeniem. Czuje się kochany, zaopiekowany i bezpieczny. Widzimy też, że z każdym dniem ma więcej siły do walki z chorobą. To Wasza praca i Wasza zasługa. Dziękujemy!

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!