Dzięki Waszym zakupom mały Divine ma więcej sił do walki z chorobą

Data dodania: 15.08.2022

Od piątku przekazaliście Kasisi ponad 100 opakowań mleka terapeutycznego, którego zapasy dumnie piętrzą się w kasiskiej spiżarni. Jesteśmy poruszeni! 💗

Divine jeszcze nie rozumie całego tego zamieszania wokół siebie – po prostu wciąga ze smakiem swoją kaszkę, ciekawie wodząc wzrokiem za otoczeniem. Czuje się kochany, zaopiekowany i bezpieczny. Widzimy też, że z każdym dniem ma więcej siły do walki z chorobą. To Wasza praca i Wasza zasługa. Dziękujemy!

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.