Dzięki, że jesteście i tę Miłość w swoich listach wysyłacie

Data dodania: 21.07.2023
– Marzę o miłości ludzi. – Bez wahania odpowiada Dorcas, czytając pytanie o marzenia zadane w liście. Zabraliśmy ich tyle, że walizka nam się prawie nie dopinała, i wiemy, że gdyby je rozłożyć, objęłyby Kasisi kręgiem ogromnym jak pełen miłości uścisk, którym obejmujecie te dzieciaki poprzez swoją obecność.
I dzieciaki Waszą obecność widzą i czują. Nie ma dla nich nic cenniejszego, niż świadomość, że są na świecie ludzie, którzy je kochają.
Dzięki, że jesteście i tę Miłość w swoich listach wysyłacie. Kinga i Ania pomagają dziewczynkom w odpisywaniu, podpowiadając słówka w języku angielskim.
Wszystkie listy i prezenty trafiły już do rąk własnych, ale jeśli nie zdążyliście przekazać drobiazgu od siebie – nic straconego! Nasz Sklep-Rozpieszczalnik działa pełną parą, a Agnieszka i Kinga kompletują listę zakupów, aby każde dziecko poczuło się ważne.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł