moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziękujemy naszym Aniołom!

Data dodania: 02.10.2020

Każda okazja jest dobra, by świętować od rana. Dziś Dzień Aniołów Stróżów! A któż ich bardziej nie potrzebuje niż nasze dzieci specjalnej troski?

W pobliskiej szkole trwa impreza, jednak nasze dzieci wymagające specjalnej opieki nie zostały na nią zaproszone… Siostra Mariola, jak zwykle niezawodna, od razu wzięła sprawę w swoje ręce. W House of Mercy urządziła prawdziwe przyjęcie dla dzieci, które dziś zostały w domu. Jest wszystko: ciastka, cukierki, lody, balony i wspólne oglądanie bajki. Party na 102! Druga tura dzieci, która teraz ma fizjoterapię, przyjdzie po obiedzie. W programie balet z s. Mariolą!

A skoro dziś Aniołów Stróżów – to przecież to i Wasze święto. Bez Was te dzieci, potrzebujące na co dzień ogromu miłości i opieki, nie miałyby szansy na jakikolwiek rozwój. Kasisi odmienia ich życie. Leczenie, regularne rehabilitacje, specjalistyczne wózki, szkoły z programem dostosowanym do ich możliwości – to wszystko jest możliwe dzięki Wam!

W takiej anielskiej obstawie możemy wszystko. Dziękujemy, że jesteście!!!

Konkurencyjna dla szkolnej impreza. Ta jest specjalna, bo dla dzieci wymagających szczególnej opieki.

Radość ze słodkości. Na zdjęciu od lewej: Mama Monde, Angela i Maria.

Były m.in. balony i wspólne oglądanie bajki.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł