moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziękujemy Wam, że jesteście!

Data dodania: 18.05.2023
Pytacie nas co u Christabel i Andrew. Dzieciaki cały czas są pod fachową opieką lekarską.
Christabel po mału dochodzi do siebie po drugiej dawce chemii. Leczenie wycieńcza jej organizm, jednak wygląda na to, że zaczyna przynosić rezultaty. Znamię wyraźnie się zmniejszyło. Zobaczymy, co przyniosą najnowsze badania.
Andrew wciąż jest w ciężkim stanie. Lekarze wykryli u niego zakaźną chorobę, na którą zachorował po swojej mamie. Chłopiec został przeniesiony na oddział zakaźny. Czeka tam na transfuzję krwi, tej jednak brakuje i nie wiadomo, kiedy będzie. Od kilku dni Andrew ma biegunkę, która bardzo go osłabiła.
Dziękujemy Wam, że jesteście! Że bliski jest Wam los naszych dzieci. Wasze otwarte ramiona, modlitwy, i wsparcie są naszym maluchom teraz bardzo potrzebne.
Sprawiacie, że w takich sytuacjach nigdy nie czujemy się bezradni. Wiemy, że z taką armią przyjaciół możemy walczyć o zdrowie naszych dzieci do końca.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Biblioteka Marzeń Kasisi

Na początek chcemy kupić 1000 książek, które zapełnią nie tylko wirtualne, ale przede wszystkim bardzo prawdziwe regały w Kasisi. Średni koszt książki w Zambii to 19 zł.

Każdy z Was, kto wesprze naszych moli książkowych i postawi swoją książkę na półce w nowej bibliotece, może napisać dedykację dla dzieciaków. My ją przeniesiemy ją na zakładki do książek, które będą służyły dzieciakom przez wiele lat.

uzbieranych:
2 447 zł
potrzebujemy:
19 000 zł