Dzień Dziecka Afrykańskiego

Data dodania: 16.06.2020

Przypadający dziś Dzień Dziecka Afrykańskiego to w Kasisi dzień… jak co dzień. Tutaj każdy dzień jest z dziećmi, o dzieciach i dla dzieci. Patrzcie tylko na te uśmiechy!

Każdy dzień jest też świetną okazją do tego, by za naszą sprawą takich uśmiechów było jeszcze więcej. Życie dziecka to nie tylko jedzenie czy leki. To również jego marzenia, możliwość beztroskiej zabawy, ciekawego i twórczego spędzenia wolnego czasu, to drobne przyjemności. Rozpieszczalnik jest takim miejscem, w którym chcemy otwierać naszym podopiecznym wyobraźnię, poszerzać horyzonty, fundując choćby wycieczki do pięknych miejsc w ich ojczyźnie, których jeszcze nigdy nie widzieli. Udowadniamy, że nie są gorsi od swoich rówieśników tylko dlatego, że życie zaprowadziło ich do domu dziecka.

Na pierwszym zdjęciu uśmiech Mapalo, na kolejnym mała i duża Miniva. Na trzecim Maria, a na czwartym James uśmiecha się, patrząc gdzieś za horyzont, pewnie w przyszłość. 🙂

Każdy z Was może wywołać dziś na twarzy naszego podopiecznego kolejny uśmiech, ośmielić go do marzeń! Odwiedź Rozpieszczalnik i ufunduj uśmiech!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł