moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziś Dzień Ziemii

Data dodania: 22.04.2023
Dziś Dzień Ziemii. W Kasisi obchodzimy go już od marca, sadząc 250 drzewek owocowych. Wyobrażacie sobie, co będzie, jak urosną? Każdy podopieczny będzie miał swoje!
Gdy przekroczy się próg DOMU, widać, że tu z przyrodą żyje się za pan brat. Siostry dbają nie tylko o wikt i opierunek, ale też uczą naszych Kasisjan dostrzegania piękna w przyrodzie i dbania o nią. Dlatego w Kasisi jest tak zielono.
Za kuchnią i jadalnią jest coś jeszcze. Nasza witaminowa perełka – ogród warzywny, w którym rosną miedzy innymi: ogórki, pomidory, sałata, kapusta, dynia, zielony groszek czy ziemniaki. Brzmi jak bomba witaminowa, której potrzebuje każdy uczeń i przedszkolak.
Własna uprawa warzyw i owoców ma niekończącą się listę zalet, ale najważniejsze, by to co jedzą nasze dzieciaki, było ZDROWE. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć kasiski ogródek i zazielenić każdy jego metr. A projekt jest kompletnie EKO. Dzieciaki same zasadzą warzywa, same będą dbać o to, by rosły zdrowo (tylko naturalnymi metodami), a następnie zjedzą je ze smakiem.
Dziś do koszy pełnych owoców i warzyw w naszej Spiżarni dorzucamy nasiona do naszego domowego ogródka. Fundując je, możecie sprawić, że dzięki Wam warzyw w tym roku będzie jeszcze więcej.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł