Dziś gościmy doktora Donna

Data dodania: 11.07.2023
Zobaczcie, jak świetną opiekę mają nasze dzieciaki! W Kasisi nie tylko karmimy, ubieramy i kochamy. Dbamy też o ich edukację, zapewniamy opiekę medyczną. Bardzo ważne jest dla nas, by dzieci miały zdrowe zęby.
Prowadzimy profilaktykę stomatologiczną, a dzieciaki wiedzą, jak prawidłowo szczotkować zęby. Na terenie DOMU znajduje się również gabinet stomatologiczny. Nie ma tam lekarza na stałe, jednak siostra Mariola zabiega o to, by były przeprowadzane regularne kontrole i bieżące leczenie.
Dziś gościmy doktora Donna. Jest on stomatologiem i specjalistą od leczenia dzieci z porażeniem mózgowym. Część dzieciaków jest już po przeglądzie, inne czekają na swoją kolej.
Jednak siostra Mariola nie byłaby sobą, gdyby z takim wsparciem ograniczyła się tylko do naszych podopiecznych. Z fachowej, dentystycznej pomocy doktora Donna skorzystają nie tylko nasi mali pacjenci, ale również chore dzieciaki z Lusaki i okolic.
Kasisi to miejsce, w którym tworzy się łańcuch dobra i pomoc przekazywana jest również poza mury DOMU. Bo wierzymy w szczęście płynące z tego, że dając, realnie zmieniamy świat.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł