moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziś gościmy doktora Donna

Data dodania: 11.07.2023
Zobaczcie, jak świetną opiekę mają nasze dzieciaki! W Kasisi nie tylko karmimy, ubieramy i kochamy. Dbamy też o ich edukację, zapewniamy opiekę medyczną. Bardzo ważne jest dla nas, by dzieci miały zdrowe zęby.
Prowadzimy profilaktykę stomatologiczną, a dzieciaki wiedzą, jak prawidłowo szczotkować zęby. Na terenie DOMU znajduje się również gabinet stomatologiczny. Nie ma tam lekarza na stałe, jednak siostra Mariola zabiega o to, by były przeprowadzane regularne kontrole i bieżące leczenie.
Dziś gościmy doktora Donna. Jest on stomatologiem i specjalistą od leczenia dzieci z porażeniem mózgowym. Część dzieciaków jest już po przeglądzie, inne czekają na swoją kolej.
Jednak siostra Mariola nie byłaby sobą, gdyby z takim wsparciem ograniczyła się tylko do naszych podopiecznych. Z fachowej, dentystycznej pomocy doktora Donna skorzystają nie tylko nasi mali pacjenci, ale również chore dzieciaki z Lusaki i okolic.
Kasisi to miejsce, w którym tworzy się łańcuch dobra i pomoc przekazywana jest również poza mury DOMU. Bo wierzymy w szczęście płynące z tego, że dając, realnie zmieniamy świat.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł