moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin

Data dodania: 15.05.2023
Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. To Wasze święto! To dzięki Wam spełnia się największe marzenie naszych dzieci – mają rodziny!
To Wy, dzięki swojej decyzji o regularnym towarzyszeniu naszym małym podopiecznym, pokazujecie im, że są dla kogoś ważni. A oni, każdego dnia, myślą o Was i pragną każdego z Was przytulić i powiedzieć „DZIĘKUJE”!
Rodzina to ludzie, którzy zawsze są z nami. Gdy jest dobrze, ale też, a może zwłaszcza wtedy, gdy świat rozpada nam się na milion kawałków. I nieważne ile kilometrów nas dzieli – Wy już nieraz pokazaliście, że dzieciaki z Kasisi mogą na Was liczyć. One wiedzą, że nigdy nie zostaną same.
Cieszymy się, gdy w naszej wielkiej kasiskiej rodzinie możemy przywitać jej nowych członków. Część z Was jest z nami od samego początku, część dopiero od kilku dni. Za każdego z Was czujemy ogromną wdzięczność. Dziękujemy, że jesteście z nami!!!
A naszym marzeniem na dziś jest, by nasza rodzina się powiększała. Pamiętajcie, że zawsze możecie zaprosić kogoś nowego do rodziny adopcyjnej swojego dziecka. Rodziną wielodzietna już jesteśmy, a teraz zróbmy tak, żebyśmy stali się taką, która ma najwięcej mam, tatusiów, babć, dziadków, cioć, wujków, kuzynów, stryjów, etc.
Napiszcie nam też, jak to się stało, że Wy staliście się rodzina dla dziecka z Kasisi. Pamiętacie ten dzień?
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł