moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziś Wszystkie Siostry w Kasisi Świętują!

Data dodania: 09.12.2023

Dziś obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, a więc święto patronalne naszych SIÓSTR!!!

Kochane Siostry, każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, a dzieciaki w Kasisi dodatkowo mają też Was. One wiedzą, że z Wami są bezpieczne. Jesteście, gdy trzeba przytulić, nakleić plaster na pokaleczone kolano, pocieszyć, ale też wtedy, gdy trzeba kogoś postawić do pionu;) Dziękujemy Wam za Waszą pracę, za miłość, którą wypełniacie DOM. Wszystkiego najlepszego!!!

Kup trochę słodkości dla Sióstr z okazji ich święta!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł