Przyszła Pani Doktor. Pediatra? Chirurg? Ginekolog?
Kiedyś wybór specjalizacji lekarskiej był jednym z najgłębszych marzeń Evy. Dziś to dla niej realna, coraz bliższa perspektywa. Takie zwroty w życiu naszych Kasisian dzieją się tylko dzięki WAM!
Pierwsza sesja, chyba najtrudniejsza, za Evą. Zdała wszystkie egzaminy! My powiedzieliśmy jej — Trzymaj tak dalej i śmiało myśl nad przyszłą specjalizacją. My zajmiemy się resztą.
Dziś z okazji Dnia Kobiet zbieramy na kolejny semestr studiów medycznych Evy. Pomożecie?
W Polsce Wielkanoc często kojarzy się nie tylko z duchowym wymiarem, ale też z… porządkami. My w Kasisi mamy jednak inny pomysł. Chcemy trochę nabałaganić! A dokładniej, chcemy, aby nasi młodsi chłopcy mogli legalnie zrobić bałagan – taki prawdziwy, dziecięcy, pełen śmiechu i radości.
Budujemy dla nich świetlicę, miejsce, w którym będą mogli oglądać bajki, wysypać klocki na podłogę, grać w planszówki, stworzyć autostradę z samochodów i po prostu… być dziećmi. Mamy już fundamenty, ale w środku wciąż jest pusto.
Możesz nam pomóc wypełnić tę przestrzeń dziecięcą radością: meblami, zabawkami, kolorowymi dodatkami, które sprawią, że każdy dzień w świetlicy będzie pełen śmiechu i zabawy.
Razem możemy sprawić, że Kasisi stanie się miejscem, gdzie bałagan oznacza szczęście.
Dołącz do naszej zbiórki i pomóż nam wyposażyć świetlicę