moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Garść informacji z Kasisi

Data dodania: 22.05.2020

Mamy dla Was paczkę wiadomości gorących jak dzisiejsze wypieki dziewczynek z House of Mercy!

Dorothy ma się dużo lepiej. Z rozpoznaną infekcją wirusową (która nie miała na szczęście nic wspólnego z TYM wirusem) ostatecznie wylądowała w szpitalu, gdzie spędziła kilka dni. Lekarze już odłączyli ją od tlenu. Powoli dochodzi do siebie. Czekamy na wiadomość, kiedy będzie mogła wrócić do domu.

Mały Matthew prócz pokonywania wszystkich rówieśników w podwórkowych grach, w końcu pokonał też chorobę, z którą walczył od długich miesięcy. Z tego zwycięstwa naszego przedszkolaka cieszymy się najbardziej! 

Cieszymy się też z uśmiechu Edmunda, bo to oznacza, że chwilowo wszystko u niego w porządku. Jak sytuacja się zmieni, to z pewnością jego protest usłyszy pół wioski, a może i pół świata.  Gdyby przypadkiem dotarł do Was głośny jak wszystkie sześć silników Antonowa ryk, to wiedzcie, że to może być Edmund.  I na przykład nie spodobał się mu kolor koszulki. Poza posiadaniem ponadprzeciętnej umiejętności sygnalizowania swojego niezadowolenia, jest oczywiście bardzo energicznym, pomysłowym i uśmiechniętym dzieckiem.

Na ostatnim zdjęciu Hiliaria. Siostra Mariola donosi, że urosła. Trudno się nie zgodzić. Dopiero co podglądaliśmy ją słodko śpiącą w beciku.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł