Gift w Domu! Razem Zwyciężamy Anemię Sierpowatą i Przywracamy Uśmiech

Data dodania: 29.08.2023

Mamy dziś dla Was dobre wiadomości! Nasz kochany Gift jest już w DOMU i znowu szeroko się uśmiecha. Anemia sierpowata to trudny przeciwnik, który rozkłada na łopatki, jednak Gift był bardzo dzielny. I ta walka jest dla niego zwycięska!

Tak dużo dla niego znaczyło Wasze wsparcie… Czytaliśmy mu pozdrowienia od Was, bardzo podnosiły go na duchu.

Chłopak musi teraz dbać o siebie. Na szczęście apetyt mu dopisuje, słucha się także lekarzy i pije dużo wody. Jest nadzieja, że wkrótce wróci do normalnego życia i zabaw z kolegami. Mamy nadzieję, że choroba choć na jakiś czas da o sobie zapomnieć.

W drodze ze szpitala postanowiliśmy zrobić chłopcu trochę przyjemności i zaprosiliśmy go na drobne zakupy, żeby osłodzić mu życie. Dziękujemy, że byliście z Giftem i tak bardzo go wspieraliście!