moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Gift w Domu! Razem Zwyciężamy Anemię Sierpowatą i Przywracamy Uśmiech

Data dodania: 29.08.2023

Mamy dziś dla Was dobre wiadomości! Nasz kochany Gift jest już w DOMU i znowu szeroko się uśmiecha. Anemia sierpowata to trudny przeciwnik, który rozkłada na łopatki, jednak Gift był bardzo dzielny. I ta walka jest dla niego zwycięska!

Tak dużo dla niego znaczyło Wasze wsparcie… Czytaliśmy mu pozdrowienia od Was, bardzo podnosiły go na duchu.

Chłopak musi teraz dbać o siebie. Na szczęście apetyt mu dopisuje, słucha się także lekarzy i pije dużo wody. Jest nadzieja, że wkrótce wróci do normalnego życia i zabaw z kolegami. Mamy nadzieję, że choroba choć na jakiś czas da o sobie zapomnieć.

W drodze ze szpitala postanowiliśmy zrobić chłopcu trochę przyjemności i zaprosiliśmy go na drobne zakupy, żeby osłodzić mu życie. Dziękujemy, że byliście z Giftem i tak bardzo go wspieraliście!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł