moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Gorące wieści z Kasisi

Data dodania: 20.07.2023
Przynosimy gorące, niczym bułki w piekarni o poranku, wieści prosto z Kasisi!
Meldujemy, że dzieciaki mają się bardzo dobrze – z Waszą i Sióstr opieką nie może być inaczej. Po Wasze listy, szczelnie wypełniające nasze walizki, od razu ustawiła się dobrze zorganizowana kolejka w każdym przedziale wiekowym. Wszystkie, razem z drobnymi prezentami od Was, trafiły do adresatów!
Co jeszcze ze sobą przywiozłyśmy? Nowe naklejki, które jeszcze dziś ozdobiły ściany w pokoju bejbików. Maria i Joseph od razu próbowali ściągnąć przyjaciół ze ściany do swoich nowych drewnianych łóżeczek. Dziś zasypali tak, jak każde dziecko na świecie powinno – otoczeni bezpieczeństwem, miłością w przytulnych, czystych łóżeczkach.
To dzieki Wam z pokojów bejbików znikają zimne, już przez lata wysłużone, skrzypiące łóżka metalowe. Każde Wasze wsparcie to cegiełka, która pozwala nam co noc przenosić nasze maleństwa do bezpiecznej krainy kolorowych snów. Naszym marzeniem jest, by wszystkie maluchy w Kasisi w takich łóżeczkach zasypiały.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł