Historia Denzela pisze się na nowo w Kasisi

Data dodania: 14.06.2024
Odwiedzając Kasisi, od razu rozpoznajemy dzieci, które odnalazły tu swój Dom dopiero niedawno. Szczególnie te najmłodsze są wycofane, spoglądają na nas z daleka i potrzebują kilku dni na to, by nas poznać. Ale z prawie 2-letnim Denzelem było zupełnie inaczej.
Gdy tylko przekroczyliśmy próg kasiskiego pokoju zabaw, Denzel podbiegł jako pierwszy, przytulając się z całych sił. To pokazało nam, jak bardzo potrzebuje miłości drugiego człowieka, której być może wcześniej nie doświadczył.
Chłopiec trafił do nas w kwietniu tego roku. Został porzucony. Nie znamy jego przeszłości, nie wiemy co działo się w rodzinnym domu. Wiemy tylko to, że teraz jego historia pisze się w Kasisi. Napiszcie ją razem z nami.
Adoptuj z Sercem.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł